Polska Izba Firm Szkoleniowych
 
^Czynnikiem decydującym w coraz większym stopniu#jest sam człowiek, to jest jego zdolności poznawcze#wyrażające się w przygotowaniu naukowym,#zdolności do uczestniczenia w solidarnej organizacji,#umiejętności wyczuwania i zaspokajania potrzeb#innych ludzi.$
Jan Paweł II, Centesimus annus, 1991
 
AKADEMIA PRAWA PIFS

Od jesieni 2015 roku Polska Izba Firm Szkoleniowych powróciła do idei otwartych szkoleń dla członków Izby. Akademia PIFS  koncentruje swoją działalność szkoleniową na najpilniejszych potrzebach środowiska firm szkoleniowych. Interpretacja prawa podatkowego czy zakres obowiązywania ochrony wartości intelektualnej to dyżurne tematy każdych Warsztatów Strategicznych.

Miło nam poinformować, że w kwietniu 2016 Polska Izba Firm Szkoleniowych nawiązała współpracę z Kancelarią Prawną SADKOWSKI I WSPÓLNICY. Kancelaria jako profesjonalny, interdyscyplinarny podmiot będzie wspierać Izbę w tematach prawnych i podatkowych w ramach stałej obsługi, ale przed wszystkim podejmujemy współpracę na rzecz naszych Członków – wspólnie uruchamiając AKADEMIĘ PRAWA PIFS, czyli tematycznych spotkań warsztatowych realizowanych w formule śniadań biznesowych dla właścicieli i managerów firm szkoleniowych. Tego typu bezpłatne spotkania będziemy organizować przynajmniej raz w miesiącu, początkowo w Warszawie i Katowicach.

Harmonogram w menu po prawej stronie.
 
 

 
 
 

poleć znajomemu wersja do druku
Śniadanie biznesowe: "Optymalizacja obciążeń podatkowych..."
 
 
Kalendarz
2020
pn
wt
śr
cz
pt
sb
nd
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
trwa ładowanie...
 
 
Wyszukiwarka firm