Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /classes/db.class.php on line 14
 Polska Izba Firm Szkoleniowych
 
Kiedy tworzysz plany na jeden rok, zasiej zboże.#Kiedy tworzysz plany na dziesięć lat, zasadź drzewa.#Kiedy tworzysz plany na całe życie – kształć ludzi.
Chińskie przysłowie: Guanzi (ok. 645 p.n.e.)
 
Polityka prywatności

We wszystkich działaniach kierujemy się przede wszystkim dobrem naszych użytkowników. Pragniemy poznać i zrozumieć potrzeby wszystkich internautów oraz członków Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (PIFS) i zapewnić jak najlepszą obsługę. W tym celu, stworzyliśmy możliwość bezpośredniego kontaktu z redakcją serwisu, za pomocą poczty elektronicznej (biuro@pifs.org.pl). Rozwiązanie to pomaga w uzyskaniu dodatkowych informacji, których nie znaleźliście w naszym serwisie. 
 

Polska Izba Firm Szkoleniowych (PIFS) - właściciel serwisów: www.pifs.org.pl  oraz www.lifelonglearning.pl,www.3l.info.pl,www.3l.org.pl,www.dniuczeniasiedorosłych.pl, www.parnerstwo.waw.pl, www.sus.pifs.org.pl - szanuje dane osobowe wszystkich użytkowników, którzy zarejestrowali się w systemach rejestracyjnych naszych serwisów. Polityka prywatności, która znajduje się poniżej, zawiera noty o prawach autorskich, regulamin korzystania z forum, zastrzeżenia prawne, a także kwestie ochrony danych osobowych.

Prawa autorskie
 

Wszystkie materiały publikowane na stronach www.pifs.org.pl, www.lifelonglearning.pl, www.3l.info.pl, www.3l.org.pl, www.dniuczeniasiedoroslych.pl, www.parnerstwo.waw.pl, www.sus.pifs.org.pl , objęte są prawem autorskim. Dotyczy to zarówno treści tworzonych przez redakcję, członków Izby jak i inne osoby - w tym użytkowników serwisu. Przedruk materiałów w jakiejkolwiek formie i w jakimkolwiek języku jest łamaniem prawa polskiego. Wyjątkiem są te materiały, które ze względu na swój charakter i związek ze statutową działalnością Izby, mogą być wykorzystywane przez członków Polskiej Izby Firm Szkoleniowych bez żadnych ograniczeń. Takie materiały dostępne są w części serwisu www.pifs.org.pl, zarezerwowanej dla członków Izby.
 

Zastrzeżenia prawne i odpowiedzialność
 

Dostęp do wszelkich treści serwisu, rejestracja oraz zapisanie się na listę subskrybentów biuletynu są bezpłatne, a ich autorzy i Polska Izba Firm Szkoleniowych nie odpowiadają za ewentualne szkody zaistniałe w wyniku ich używania. Polska Izba Firm Szkoleniowych zastrzega sobie prawo do przesyłania na podane (w trakcie rejestracji lub zapisywania się na listę subskrybentów biuletynu izbowego albo innych serwisów administrowanych przez Izbę) adresy elektroniczne informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dn. 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Polska Izba Firm Szkoleniowych zastrzega sobie także prawo do blokowania kont użytkowników, którzy złamali zapisy zawarte w regulaminie serwisu.
 

Dane teleadresowe
 

Serwis www.pifs.org.pl posiada bazę informacji o swoich użytkownikach. W zasadzie są to dane zarejestrowanych firm prowadzących działalność gospodarczą, jak również pracowników i właścicieli tych firm odpowiedzialnych z kontakty z Izbą. Traktujemy takie osoby jako umocowanych reprezentantów spółek i firm.
 

Podanie przez użytkownika danych w formularzach rejestracyjnych jest jednoznaczne z potwierdzeniem ich autentyczności i zgodności ze stanem faktycznym.
 

Udostępnianie informacji o użytkowniku
 

Polska Izba Firm Szkoleniowych zobowiązuje się, że nie będzie udostępniać danych teleadresowych użytkowników serwisów administrowanych przez Izbę żadnym podmiotom gospodarczym czy firmom w celu osiągania korzyści materialnych czy też dalszego przetwarzania. Dane użytkowników są odpowiednio zabezpieczone i zaszyfrowane i dostępne tylko redakcji. Każdy użytkownik ma dostęp do swoich danych oraz ich poprawiania.
W przypadku, gdy użytkownik przy rejestracji zaznaczy opcję pozwalającą na udostępnianie informacji o sobie - dane nie będą chronione, a udostępnione publicznie, np. w profilu użytkownika, w komentarzach, na forum itd.

poleć znajomemu wersja do druku
Kalendarz
2020
pn
wt
śr
cz
pt
sb
nd
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 
 
trwa ładowanie...
 
 
Newsletter


 
Wyszukiwarka firm