Polska Izba Firm Szkoleniowych
 
Społeczność ucząca się:#Społeczność, która szeroko promuje kulturę uczenia się#rozwijając efektywnie współpracę lokalną#w całym społeczeństwie i zachęca do nauki#osoby indywidualne i organizacje.
 
Wydawnictwo CKL
Zniżka 20% dla członków PIFS
Zamówienia:
- telefoniczne i faxowe: 046 855 24 13
- mailowe: wydawnictwa@ckl.com.pl
 
Wzmocnić ducha, James M. Kouzes, Barry Z. Posner
Książka rekomendowana  do szkoleń z  zakresu: przywództwa i zarządzania
Autorzy proponują zastanowić się nad jednym z  aspektów przywództwa,a mianowicie dbałości o innych. Prezentują  metody, studia przypadków, które utwierdzają w przekonaniu, ze dodawanie ludziom odwagi, wydobywanie z nich energii to rzecz całkiem możliwa. To książka pomagająca uwierzyć w siebie, kontentować się swoją indywidualnością i odkrywaniem wartości, które tkwią w każdym z nas.Liderów zacheca, aby z troską i konsekwencją mobilizowali ludzi do maksymalnych osiągnięć.To książka tak inspirująca i pouczająca, pomagająca opanować jedną z najtrudniejszych i najbardziej cenionych zdolności przywódczych, stanowiąca jednocześnie doskonale narzędzie w zarządzaniu ,,zasobami" ludzkimi. 
Ilość stron: 207                                                 
Cena detaliczna: 28,00 zł.

Lider źródła mocy,Peter Block
Publikacja rekomendowana do szkoleń z zakresu przywódctwa. Mówi m.in.
 - Jak dostrzegać działania biurokratyczne powodujące podporządkowanie się innym i wywołujące niechęć do podnoszenia odpowiedzialności. 
- Jak formułować umowy z przełożonymi i podwładnymi, tak, aby ich treść i charakter wzmagały odpowiedzialność, chęć samorealizacji oraz poświęcenia
- Jak tworzyć takie wizje przyszłości przedsiębiorstwa, które mogą stać się częścią naszych głębokich przekonań osobistych. Tworzenie wizji wspaniałości, pierwszy krok by stać się kompetentnym menedżerem. 
- Jak rozwijać umiejętności radzenia sobie z przeciwnikami, ludźmi o nieokreślonym profilu oraz oponentami. Zdobywanie poparcia dla naszej wizji, perktarktowanie z przeciwnikami i sojusznikami. 
- Jak rozprawić się z naszą osobistą chęcią uzależniania się od innych i bycia pod ich opieką - Równoważenie autonomii i zależności, pokojowe stosunki z otaczającymi osobami 
- Jak wyzwolić odwagę potrzebną by zrobić to, co konieczne dla nas samych i dla przedsiębiorstwa - Stawianie czoła życiu w organizacji, ciągłe akty odwagi. - Jak rozwijać strategię kontrolowanych zmian -Odtworzenie wizji, istota nabytych kompetencj.
Ilość stron: 249
Cena detaliczna: 69,00 zł.

Magia porozumienia, Jerry Richardson
Książka rekomendowana  do szkoleń z zakresu komunikacji i przywództwa
Książka o efektywnym porozumiewaniu się, przekonywaniu i wywieraniu wpływu na innych. Korzysta z odkryć w tak różnych dziedzinach wiedzy jak komunikacja społeczna, hipnoza, cybernetyka, lingwistyka, psychologia i psychiatria. "Magia porozumienia" jest książką łatwą w czytaniu, prezentującą skuteczne techniki oraz strategie dostępne w celu otrzymania poparcia i współpracy ze strony innych ludzi. Wiele z tych narzędzi wywodzi się z odkryć programowania neurolingwistycznego, okrzykniętego przez wielu ekspertów jako przełom w sztuce komunikowania się. Książka "Magia, Porozumienia" ma pomóc w nauczeniu się nawiązywania udanych kontaktów z ludźmi, z którymi pracujesz lub mieszkasz. Przeznaczona jest dla każdego, kogo sukces zawodowy czy satysfakcja osobista zależy od umiejętności wpływania na innych ludzi. Materiał zawarty w tej książce pomoże ci w uzyskaniu tego, co chcesz dostać od klienta, szefa, przyjaciela czy współmałżonka. 
Ilość stron: 213
Cena detaliczna: 59,00 zł.
poleć znajomemu wersja do druku
Wydawnictwo Astrum Wydawnictwo Wolters Kluwer Wydawnictwo DIFIN Wydawnictwo EMKA Wydawnictwo MT Biznes Wydawnictwo PWE Wydawnictwo CKL Grupa Wydawnicza HELION S.A. Wydawnictwo Naukowe PWN Wydawnictwo GALL Księgarnia Internetowa Albertus.PL Wydawnictwo Rachunkowość Sp. z o.o. Wydawnictwo BL Info Polska Sp. z o.o. Wydawnictwo Placet Oficyna Wydawnicza Unimex Renata Zubrzycka
 
 
Kalendarz
2019
pn
wt
śr
cz
pt
sb
nd
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 
trwa ładowanie...
 
 
Wyszukiwarka firm