Polska Izba Firm Szkoleniowych
 
Promujemy nowe myślenie w uczeniu dorosłych:#^To osoba się uczy, a nie jest nauczana.#Rolą nauczyciela, trenera, instruktora#jest stworzyć odpowiednią do uczenia się#sytuację edukacyjną$
 
Wydawnictwo Wolters Kluwer

Zniżki 15% dla członków PIFS
Zamówienia prosimy kierować na adres:
asalacka@wolterskluwer.pl lub numer faxu 0 22 535 81 39

 
 

Kształtowanie strategii szkoleń i rozwoju pracowników - Andrew Mayo
Trudno dziś znaleźć firmę, w której nie byłyby prowadzone szkolenia czy podejmowane inne działania mające na celu rozwój pracowników. Rzadko jednak działania te są traktowane całościowo i powiązane z ogólną strategią organizacji. Zdarza się, że kadra zarządzająca traktuje je jedynie doraźnie, nie dostrzegając, jak ważną rolę mogą one odegrać w zwiększaniu wartości firmy i w osiąganiu długofalowych celów biznesowych. W książce tej opisano, jak opracować plan rozwoju kapitału intelektualnego, nie ograniczający się tylko do określenia potrzeb szkoleniowych, ale zajmujący ważne miejsce w strategii firmy i w polityce prowadzonej przez dział rozwoju zasobów ludzkich.
 


Planowanie i projektowanie szkoleń - Leslie Rae
Warunkiem rozwoju nowoczesnej firmy jest stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników. Szkolenie jest procesem złożonym i długotrwałym, wymagającym profesjonalnego przygotowania i dostosowania do potrzeb przedsiębiorstwa. Książka zawiera uniwersalny zbiór informacji na temat planowania, projektowania oraz prowadzenia treningów i sesji szkoleniowych. Oferuje wiele technik i metod wraz z procedurami gotowymi do bezpośredniego wykorzystania.
 

W systematyczny sposób prezentuje kolejne etapy szkolenia począwszy od rozpoznania potrzeb firmy, określenia celów szkolenia i zaprojektowania odpowiedniego programu, aż do przygotowania poszczególnych sesji szkoleniowych i szacowania efektów szkolenia. Książka może stanowić nieocenioną pomoc dla menedżerów i specjalistów ds. szkoleń, pracowników działów personalnych i trenerów. Zainteresuje również osoby prowadzące wszelkiego rodzaju szkolenia, np. nauczycieli i psychologów. Zastosowanie odpowiednich, szczegółowo omówionych w tej książce metod pozwoli im skrócić czas konieczny do przygotowania szkolenia i zwiększyć jego efektywność.
 


Program szkolenia sprzedawców, Ćwiczenia, formularze, wskazówki dla prowadzącego - Jeff Magee
Zestaw zawiera metodycznie opracowany materiał szkoleniowy, pomagający w zdobyciu pełnego zakresu umiejętności oraz wiedzy dotyczącej podstawowych technik i zaawansowanych strategii sprzedaży. Ponad 50 sesji szkoleniowych tworzy kompletny program, który może być wykorzystany do szkolenia indywidualnego, grupowego, a także w czasie firmowych spotkań ze sprzedawcami.
Każda sesja składa się z krótkiego wykładu, wskazówek dla prowadzącego, interaktywnych ćwiczeń oraz formularzy do wypełnienia przez uczestników. Zamieszczone materiały umożliwiają również stworzenie na ich podstawie nowego programu szkoleniowego dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Prezentowany program szkolenia jest przeznaczony dla trenerów, instruktorów, kierowników ds. sprzedaży oraz właścicieli małych firm. Umożliwi systematyczne zwiększanie umiejętności zawodowych sprzedawców, a co za tym idzie - zwiększanie sprzedaży i wyników finansowych przedsiębiorstwa.biór + CD-ROM

Skuteczna rekrutacja i selekcja pracowników - Margaret Dale
W udoskonalaniu procesu rekrutacji i selekcji pomocne będą przedstawione w książce praktyczne metody przeprowadzania kolejnych jego etapów, do których zalicza się: tworzenie opisów stanowisk i profilów osobowych, nabór właściwych kandydatów, wstępną selekcję i testowanie, podejmowanie decyzji o zatrudnieniu, przyjmowanie kandydata do pracy, ocenę stopnia osiągnięcia założonych celów procesu rekrutacji i selekcji.
Analizy uzupełnione są szczegółowymi opisami przypadków, na podstawie których autorka pokazuje, jak dokonywać właściwego wyboru w rozmaitych okolicznościach.Książka przeznaczona jest dla menedżerów personalnych i kierowników liniowych, lecz będzie również przydatna osobom starającym się o pracę.
 
 
poleć znajomemu wersja do druku
Wydawnictwo Astrum Wydawnictwo Wolters Kluwer Wydawnictwo DIFIN Wydawnictwo EMKA Wydawnictwo MT Biznes Wydawnictwo PWE Wydawnictwo CKL Grupa Wydawnicza HELION S.A. Wydawnictwo Naukowe PWN Wydawnictwo GALL Księgarnia Internetowa Albertus.PL Wydawnictwo Rachunkowość Sp. z o.o. Wydawnictwo BL Info Polska Sp. z o.o. Wydawnictwo Placet Oficyna Wydawnicza Unimex Renata Zubrzycka
 
 
Kalendarz
2019
pn
wt
śr
cz
pt
sb
nd
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 
trwa ładowanie...
 
 
Wyszukiwarka firm